Drodzy łyżwiarze i łyżwiarki sezon 2023/2024 dobiega końca. Warunki atmosferyczne są coraz trudniejsze, aby utrzymać właściwą i bezpieczną taflę lodowiska. W związku z tym, zachęcamy wszystkich do korzystania z ostatnich dni sezonu zimowego i cieszenia się jazdą na lodzie. Nie przegap okazji na rodzinne szaleństwo na tafli lodu!

W związku z tym przypominamy osobom, które wykupiły karnety, że to ostatnia szansa na ich wykorzystanie, gdyż zgodnie z regulaminem nie przechodzą one na nowy sezon.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na lodowisku i zapraszamy do korzystania z niego do ostatniego dnia otwarcia. Mamy nadzieję, że sezon był dla Was satysfakcjonujący i wypełniony sportową aktywnością.

Prosimy śledzić nasz profil na mediach społecznościowych oraz stronę internetową, gdzie będziemy regularnie aktualizować informacje dotyczące otwarcia lodowiska. W przypadku wysokich temperatur, będziemy zmuszeni zamknąć lodowisko szybciej ze względów bezpieczeństwa dla naszych klientów. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Skip to content