Setki rowerzystów wzięły udział w akcji kręcenia kilometrów dla Leszna w ramach ogólnopolskiej akcji Aktywna Stolica Polski. Rowerzyści tym razem kręcili kilometry na Stadionie im. Alfreda Smoczyka. Oprócz wspaniałej atmosfery i pięknej pogody były   muzyka, ciasto i kawa, woda od Wodociągi Leszczyńskie, cukierki od firmy Toms i przede wszystkim, dużo pozytywnej energii.

Organizator za 10 kilometrów przejechanych na stadionie (tj. około 30 okrążeń toru żużlowego nagradzał upominkami. Wynik Leszna ze ,,Smoka” w rywalizacji ogólnopolskiej poprawił się o około 10 tysięcy kilometrów. Uczestnikom dziękujemy za aktywność.

 

 

 

 

Skip to content